+420 318 635 677 tenart@tenart.cz

Přířez desky Polyamid PA 6G NATUR A1-T50xW130xL140

Neplněný typ polyamidu, vysoká odolnost vůči otěru (dle prostředí), velmi vysoká odolnost proti únavě, nízký koeficient tření – pro kluzné aplikace nevyžaduje maziva, klimaticky odolný, dobrá odolnost při nízkých teplotách.
Náš kód: PA6G0411
Dostupnost: Není skladem
Cena: 242 Kč s DPH
200 Kč bez DPH

Litý typ polyamidu vyráběný přímou polymerizací ve formách, možnost výroby velkých formátů a tvarových odlitků­, materiál bez vnitřního pnutí, vyšší tvrdost oproti extrudovaným typům polyamidu, nízký koeficient tření, velmi dobrá obrobitelnost, navlhavý. Litý polyamid – silon, vyráběný především ve větších průměrech tyčí, desek a trubek. Je pevný, homogenní a oproti PA6 extrudovanému má lepší odolnost proti otěru, opotřebování a vyšší rozměrovou stálost a méně pohlcuje vlhkost.
Materiál PA 6 je plast s pozoruhodnou pevností, houževnatostí a tvrdostí. Tento typ materiálu poskytuje velmi dobré kluzné vlastnosti, vysokou odolnost proti otěru, dobrou chemickou stálost proti organickým rozpouštědlům, olejům a palivům. PA 6 je houževnatě tvrdý a disponuje dobrou tlumící schopností. Desky a tyče dodáváme standardně v barvě bílé a černé.

Polyamid-6 použijete v dopravě, strojírenství, stavebnictví a zemědělství: převodová kola, různé vložky, těsnění, kladky, válce, kolečka, obrubníky, šalovací a obkladové desky, šneky, příruby, řemenice, kluzná ložiska, kolejnicové spojky atp.

Barva: natur
Délka: 140
Šířka: 130
Výška: 50
Hmotnost: 1.1